KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17454035
nr 1745 4035
Totte Dellert
(f. 1953), Sverige
Oljemålning, "Never mind the Pollocks". Signerad, daterad A tergo 2002. Olja på duk, 102x102, oramad
Thomas "Thotte (Totte)" Dellert, svensk konstnär född 1953.
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 1 december 2025
kl 18:11:30
27/11 23:12:30
Totte Dellert
Läs mer om Totte Dellert